Fitkompas - fitness katalog

Cellucor C4 Original 198 g pomeranč

Oblíbený a kvalitní kousek Cellucor C4 Original 198 g pomeranč od skvělé a známé značky Cellucor snadno získáte právě teď u nás ve výprodejové akci. V akci za cenu 449 Kč.
EAN: 5056569900119
Cellucor C4 Original 198 g - pomeranč

C4 Original je populární předtréninkový stimulant s vylepšenou recepturou, který zaručí výbušnou sílu. Obsahuje účinné ověřené látky na podporu výkonu, koncentrace a síly.
Předtréninkový stimulant obměněný o nové účinné ingredience – obsahuje vyšší dávku kofeinu a argininu alpha ketoglutarátu pro dokonalé napumpování. N-acetyl L-tyrosin je látka známá pro svou silnou schopnost působit jako povzbuzující prostředek. Cellucor C4 nové generace obsahuje beta alanin, kreatin a další látky podporující výkon, koncentraci a sílu.
Předtréninkový stimulant C4 Original zaručí výbušnou sílu, zvýšenou pozornost a připraví vás na jakoukoliv výzvu. Miliony lidí – od začátečníků, až po elitní sportovce – spoléhá na C4 předtréninkovku, která jim pomáhá změnit jejich ambice na úspěchy.
Doporučené dávkování:

Rozmíchejte 1 vrchovatou odměrku (6,5 g) se 150-200 ml vody a užijte 20-30 minut před tréninkem.

Upozornění: obsahuje kofein – není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, není vhodné pro osoby s vysokým krevním tlakem či jinými kardiovaskulárními potížemi.