Fitkompas - fitness katalog

GreenFood Curcumin + vitamín D3 90 kapslí

Ve slevě produkt GreenFood Curcumin + vitamín D3 90 kapslí od této skvělé značky GreenFood Nutrition lze získat v naší aktuální nabídce výhodně! Nabídky od 378 Kč.
EAN: 8595722700021
GreenFood Curcumin + vitamín D3 - 90 kapslí

Curcumin je spojován s antioxidačními a protizánětlivými účinky. Zdrojem Curcuminu je Kurkuma. Její výtažky aktivních složek, kurkuminoidy, patří mezi nejslibnější přírodní účinné látky.
Vitamín D3 přispívá k dosažení normální funkce svalového aparátu a normální funkce imunitního systému. Jedná se o v tucích rozpustný vitamín. Za normálních okolností se vitamín D tvoří v kůži působením slunečního záření. Lepší vstřebatelnosti vitamínu D3 dosáhnete užitím spolu se stravou s obsahem tuků (např. losos, avocado) a současným užitím vitamínu K2. Vitamín D je ve výrobku vegan – získaný z řasy, je proto vhodný pro vegany.
Každá kapsle obsahuje maximální bezpečnou povolenou denní dávku vitamínu D3, kterou určil Státní ústav pro kontrolu léčiv.

Curcumin vyhledávají lidé orientovaní na:

Imunitu
Očistu a regeneraci
Celkové posílení kondice

Doporučené dávkování: 

užijte 1x denně 1 kapsle. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Upozornění: Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.