Fitkompas - fitness katalog

GreenFood Fat Burner lalmin 120 kapslí

Tento unikátní kousek GreenFood Fat Burner lalmin 120 kapslí od kvalitní společnosti GreenFood Nutrition najdete aktuálně na našich stránkách za rozumné peníze! Momentálně k dispozici za 229 Kč.
EAN: 8594193929856
GreenFood Fat Burner lalmin - 120 kapslí

Fat Burner vyhledávají lidé orientovaní na:

Aktivní životní styl
Zvýšení čilosti, bystrosti, hbitosti (kofein)*
Zlepšení soustředění (kofein)*
Normální metabolismus makroživin (Chrom)*
Zvýšení vytrvalostního výkonu (kofein)*
Zvýšení kapacity vytrvalostního výkonu (kofein)*
Kontrolu tělesné hmotnosti (katechiny v zeleném čaji, citrus aurantium a zázvor kořen)*
Metabolismus lipidů (katechiny v zeleném čaji)*
Normální hladinu glukózy v krvi (katechiny v zeleném čaji)*
Kognitivní funkce – antioxidant (katechiny v zeleném čaji)*
Normální funkci střevního traktu (katechiny v zeleném čaji)*
Normální činnost srdce, hladinu cholesterolu v krvi (katechiny v zeleném čaji)*

* Schválená zdravotní tvrzení pro jednotlivé složky výrobku, které jsou uvedeny v závorce. Seznam dosud neposouzených zdravotních tvrzení podle článku 13.1 – tzv. „On hold“
GreenFood Nutrition Fat Burner obsahuje L-karnitin, synefrin, kofein, salicin (extrakt z kůry bílé vrby) a extrakt ze zeleného čaje. GreenFood Nutrition Fat Burner je vyhledávaný zejména při redukčních dietách, ale i ve chvílích únavy a vyčerpání.
Zelený čaj je významným zdrojem katechinů. Přírodní extrakt zeleného čaje obsažený v tomto produktu je několikanásobně koncentrovanější než klasický prášek ze zeleného čaje, takže jeho účinek je několikanásobně vyšší.
Carnitin je tělu vlastní látka, kterou si tělo dokáže syntetizovat z aminokyselin L-lysinu, L-methioninu a L-glycinu za přítomnosti vitaminu C, vitaminu B6 a železa. Stačí nízká hladina některé z uvedených látek a vlastní syntéza karnitinu může být nedostatečná. Carnitin je vyhledávaný zejména při redukčních dietách, ale i ve chvílích únavy a vyčerpání.
Kofein je látka, která má silné stimulační účinky na nervovou soustavu a podporuje metabolismus tuku. Je vhodný před fyzickým výkonem, pro zvýšení pozornosti a pro oddálení únavy.
Piperin je součást pepře označovaného jako černý diamant z východu. Svými jedinečnými vlastnostmi povzbuzuje normální činnost trávicího systému.
Chrom Lalmin® (kanadská surovina certifikovaná Kosher a Halal) patří mezi nejpřirozenější a nejefektivnější způsoby příjmu chromu. Jedná se o přírodní komplex kvasinek v sušené podobě s organicky vázaným chromem.
Doporučené dávkování Greenfood Fat Burner Lalmin:

užijte 2x denně 1 kapsli, nejlépe 30 minut před snídaní a obědem. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Upozornění: Doplněk stravy s extrakty a vysokým obsahem kofeinu. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti a mladistvé do 18 let, kojící a těhotné ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost a šarže uvedena na obalu.