Fitkompas - fitness katalog

GymSupps Omega 3 240 g

Kvalitní a levný produkt GymSupps Omega 3 240 g originál od výrobce GymSupps jednoduše můžete najít bezpečně online za výhodnou cenu. Teď v akci 359 Kč.
EAN: 8595722700977
GymSupps Omega 3 - 240 g

Omega 3 mastné kyseliny jsou esenciální tuky, které jsou nezbytné pro správnou funkci těla. Obsahují dvě klíčové složky, EPA (eikosapentaenová kyselina) a DHA (dokosahexaenová kyselina), které hrají důležitou roli v udržování zdraví srdce, mozku a očí. Naše Omega 3 také obsahuje vitamín E, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.
Gymsupps Omega3 v bodech:

Vysoce kvalitní složení: Neobsahuje žádné zbytečné přidané látky.
Silná koncentrace: Vysoký obsah EPA a DHA pro maximální účinnost.
Vitamín E: Přidaný vitamín E pro ochranu buněk před oxidačním stresem.
Výhodná cena: Vysoce kvalitní produkt za dostupnější cenu ve srovnání s konkurenčními výrobky.
Maximální dávka: Plná denní dávka obsahuje EPA 1080 mg – DHA 720 mg

Proč je dobré Omega 3 užívat?
Omega 3 mastné kyseliny jsou nezbytné pro udržení zdravého kardiovaskulárního systému, podporují správnou funkci mozku a očí, a mohou pomoci snížit zánět v těle. Pravidelný příjem Omega 3 může přispět k celkovému zlepšení fyzické i mentální kondice, což je důležité pro aktivní a zdravý životní styl.
Pro koho je Omega 3 vhodná?
Omega 3 jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí podpořit své celkové zdraví, zejména pro ty, kteří nedostávají dostatek těchto mastných kyselin ze své stravy. Doporučuje se pro osoby s vyšším rizikem srdečních onemocnění, aktivní sportovce, seniory a ty, kteří chtějí podpořit zdraví svého mozku a očí. Pokud začínáte pociťovat únavu, zhoršenou koncentraci nebo jiné zdravotní obtíže, může být ten správný čas začít uvažovat o zařazení Omega 3 do svého každodenního režimu.
Doporučené dávkování Gymsupps Omega3:

Užívejte 2x 1-3 kapsle denně, ideálně s jídlem. Nepřekračujte denní doporučené dávkování.

Upozornění: Doplněk stravy s rybím olejem a vitamínem E. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosad dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním Minimální trvanlivost uvedena na obalu.