Fitkompas - fitness katalog

HiTec BLADE 2.0 Preworkout 200 g mango, meloun

Hodně oblíbený produkt HiTec BLADE 2.0 Preworkout 200 g mango, meloun od naší známé značky HiTec Nutrition máte možnost pořídit již dnes v akci! Cena již od 379 Kč.
EAN: 5907534283921
HiTec BLADE 2.0 Preworkout 200 g - mango

Rapidně zvyšuje výkonnost během tréninku, tvoří vasodilataci a napomáhá lepší cirkulaci krve. Pomáhá efektivněji budovat svalovou hmotu.
CO JSOU „NOčka“ (NITRIC OXIDE) PREWORKOUTY?
Nitric Oxide reguluje krevní tok. Rozšiřuje cévy a dodává svalstvu větší množství kyslíku a živin. Svaly proto nabývají na objemu. Nitric Oxide patří mezi nejúčinnější přírodní anabolika, díky němuž se do svalové tkáně dostane více kyslíku a živin a svalová hmota tak rychleji nabude na objemu.
CO JE BLADE 2.0 PREWORKOUT?
BLADE 2.0 PREWORKOUT pump je NOVÝ  extrémně kvalitně složený před tréninkový komplexní preparát pro sportovce a osoby provádějící silově-vytrvalostní námahu. Zvyšuje výkonnost během tréninku, tvoří vasodilataci a napomáhá lepší cirkulaci krve.
 
ÚČINKY BLADE 2.0 PREWORKOUT
BLADE PREWORKOUT je určen nejen pro zvýšení síly, ale i pro vytrvalost. Je perfektním „pre-workout“ přípravkem, který nabudí vaše svaly před těžkým výkonem. Trénink se tak pro vás stane větším požitkem, díky pump-efektu se objem vašich svalů zvětší a díky vasodilataci se živiny dostanou rychleji do svalové tkáně, což vede k efektivnějšímu budování svalové hmoty.

napomáhá rozšíření krevních cév a vazodilataci
zlepšuje krevní mikrocirkulaci a zároveň i svalový pumpující účinek
podporuje centrální nervový systém
stimuluje krevní oběh
zvyšuje intenzitu a efektivitu tréninku
navyšuje rychlejší růst síly a svalové hmoty
Nitric Oxide reguluje krevní tok. Rozšiřuje cévy a dodává svalstvu větší množství kyslíku a živin. Svaly proto nabývají na objemu. Nitric Oxide patří mezi nejúčinnější přírodní anabolika, díky němuž se do svalové tkáně dostane více kyslíku a živin a svalová hmota tak rychleji nabude na objemu.
PRO KOHO JE URČEN BLADE 2.0 PREWORKOUT?
BLADE 2.0 PREWORKOUT je produkt určen pro všechny lidi, kteří chtějí zlepšit své dosavadní sportovní výsledky. Tento doplněk poskytuje nespornou výhodu při fyzické námaze a zefektivní vaše cvičení.
VÍCE O LÁTKÁCHKofein a tyrosin
Stimulují nervový systém, což vede k významnému zvýšení koncentrace v průběhu tréninku.
Kreatin malát
Tri kreatin malát je pokročilá forma kreatinu, která se oproti tradiční formě lépe rozpouští ve vodě, rychleji se vstřebává do krve, a kromě zvyšování síly a růstu svalů má i jistý vliv na lepší spalování tuků.
Citrulin malát
Podílí na odstranění únavy. Podobně jako Arginin prospívá sexuálnímu životu. Při jeho užívání pocítíte méně únavy po sportovním výkonu.
Taurin
Sloučenina nejen příznivá pro detoxikaci organismu, ale také zvyšuje účinek již zmíněného kreatin malátu vzhledem k tomu, že je primárním transportérem této látky.
Beta-alanin
Aminokyselina, která umožňuje zdolat intenzivnější trénink a zamezuje okyselování svalů.
Arginin (AAKG)
Urychluje obnovu buněk, je nutný pro zvýšení syntézy bílkovin (proteosyntéza), zvýšená tvorba svalů lze vysvětlit jednak přímou stimulací růstového hormonu GH a také produkcí oxidů dusíku NO, které způsobují lepší prokrvení svalů – do svalu se tak dostává větší množství živin, zvyšuje se „napumpování svalů“ a v konečném důsledku svalový růst.
 VÝROBA A CERTIFIKACE
Všechny látky v BLADE 2.0 PREWORKOUT jsou laboratorně testované na čistotu a zakázané látky. Suroviny nejvyšší jakosti jsou dováženy z celého světa a výrobce vlastní certifikáty kvality GMP/HACCP, ISO 9001-2000.
Doporučené dávkování:

Pro osoby do 80 kg = 1 porce / 9,5g , pro osoby nad 80 kg = 1 porce 19g prášku. Rozpusťte danou porci ve sklenici pitné vody a vypijte 30 minut před tréninkem.

Upozornění: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené. Po otevření spotřebujte do šesti měsíců. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobce neručí za škody, vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.