Fitkompas - fitness katalog
  1. Fitkompas
  2. Sportovní výživa
  3. Proteiny
  4. Izoláty / whey isolate
  5. Kevin Levrone Anabolic Iso Whey 2000 g banán, broskev

Kevin Levrone Anabolic Iso Whey 2000 g banán, broskev

Oblíbený a kvalitní kus Kevin Levrone Anabolic Iso Whey 2000 g banán, broskev od předního výrobce Kevin Levrone snadno můžete získat v naší aktuální nabídce ve slevě! V akci za cenu 1 249 Kč.
Kevin Levrone Anabolic Iso Whey 2000 g - banán

Špičkový syrovátkový izolát 85%, doplněný o kreatin, DAA a Taurin. Protein obsahuje 85g „krystalicky“ čistého izolátu syrovátkové bílkoviny na 100g prášku pro rychlý nárůst objemu svalové hmoty.
Navíc obsahuje 3g kreatin monohydrátu a 500mg kyseliny D-asparagové. Kreatin monohydrát pracuje na regeneraci ATP a zvyšuje syntézu bílkovin, což umožní dosáhnout většího svalového růstu za kratší dobu. Kyselina D-asparagová zvyšuje přirozenou hladinu biologicky dostupného testosteronu v těle, čímž maximalizuje anabolické účinky.
Protein obsahuje 1g taurinu, který pomáhá zlepšit prostupnost krevního oběhu a stabilizovat krevní cukry. Oba jevy jsou nezbytné pro udržení hormonální stability během silných anabolických reakcí.
V bodech:

85g bílkovin ve 100g
3 g creatin monohydrátu
1g taurinu
500mg kyseliny D-asparágové

Doporučené dávkování: 

Rozmíchejte 1 odměrku prášku (30g) ve 200 ml vody nebo odstředěného mléka. Užijte 1 dávku před tréninkem a druhou ihned po něm.

Upozornění: Doplněk stravy, se sladidly, vhodné zejména pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.