Fitkompas - fitness katalog

Nutrend Mass Gain 2100 g banán

Kvalitní kousek Nutrend Mass Gain 2100 g banán od známého dodavatele Nutrend jednoduše můžete najít momentálně na webu za rozumné peníze! V současnosti pořídíte za cenu 870 Kč.
EAN: 8594073174079
Nutrend Mass Gain 2100 g - banán

Nastartování regenerace a podporu růstu
svalové hmoty zajistí sacharidovo-proteinový koncentrát s obsahem více než 20 % bílkovin. Plnohodnotný sacharidový komplex zajistí jak okamžitou dávku energie, tak i postupné uvolňování energie a doplnění glykogenových zásob.
Nutrend Mass Gain v bodech:

Koncentrát syrovátkové bílkoviny
Vhodný do objemové fáze
20 % bílkovin

Mezi základní a rozhodující živiny řadíme
bílkoviny a jsou zcela nepostradatelné. Jsou hlavní stavební jednotkou orgánů a svalstva, součástí hormonů, transportních složek, enzymů a protilátek. Zdrojem energie se stávají pouze za mimořádných situací.
Sacharidy, jedna ze tří nejdůležitějších
makroživin v naší stravě. Pro naše tělo jsou cukry nejlépe dostupný zdroj energie, a proto je vhodné myslet na jejich doplňování při intenzivnější čí dlouhodobější aktivitě.
Značková surovina Palatinose™
Tato přírodní látka se vyrábí z cukrové řepy a pro sportovce má celou řadu benefitů. Zajistí pozvolné uvolňování energie během aktivity, díky nízkému glykemickému indexu vám nerozhodí hladinu cukru v krvi, a navíc je pro vaše tělo dokonale vstřebatelná.
Doporučené dávkování Nutrend Mass Gain: 

dávku 70 g rozmíchejte ve 300 ml vody. Doporučujeme konzumovat ihned po ukončení tréninku. Užívejte maximálně 2x za den s ohledem na skladbu jídelníčku. Nepřekračujte doporučené dávkování.
1 odměrka = cca 28 g. Dle doporučeného dávkování odměřte a rozmíchejte v šejkru. Po otevření skladujte při teplotě do 25 ºC a spotřebujte do 3 měsíců.

Upozornění: Doplněk stravy, s cukry a sladidly. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Chraňte před teplem, mrazem a vlhkostí. Výrobek může obsahovat stopy sóji.