Fitkompas - fitness katalog
  1. Fitkompas
  2. Sportovní výživa
  3. Proteiny
  4. Syrovátkové proteiny / whey protein
  5. One Life 100% Whey Protein by @josefkveton 800 g višeň

One Life 100% Whey Protein by @josefkveton 800 g višeň

Unikátní produkt One Life 100% Whey Protein by @josefkveton 800 g višeň od známého dodavatele One Life snadno můžete najít právě teď u nás až neuvěřitelně levně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 699 Kč.
One Life 100% Whey Protein by @josefkveton 800 g - višeň

WPC protein, zpracovaný technologií CFM.  Jemná osvěžující příchuť kokosu a višně. Představujeme ti naši kokosovou a višňovousenzaci – proteinový syrovátkový nápoj s lahodnou chutí kokosu a višně, vyrobený z WPC (syrovátkový proteinový koncentrát) s použitím nejmodernější Cross-Flow Microfiltration technologie. Přináší nejen úžasnou chuť, ale i všechny výhody kvalitního proteinu s maximální čistotou a uchováním všech důležitých aminokyselin. Regenerace po náročném tréninku už nemůže být snazší! Díky nízkému obsahu tuků a cukrů je Protein skvělou volbou pro udržení štíhlé postavy. Připravíš si ho navíc raz dva, protože se ve vodě i mléce rozpustí rychle a do hladka.
Doporučené dávkování One Life 100% Whey Protein by @josefkveton:

Rozmíchejte v šejkru dávku 30 g (cca 1 odměrka) ve 200- 250 ml vody nebo mléka.
Dle fyzické zátěže užívejte 1 až 3 dávky denně, po tréninku či mezi jídly.

Upozornění: Doplněk stravy se sladidlem. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uveden.